Siparişinizin nerede ve hangi aşamada olduğunu öğrenmek için istenilen bilgileri aşağıdaki alana eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.

Akçalarda Çiçekçi

Akçalar'a aynı gün içerisinde çiçek servisi yapıyoruz.Çiçek siparişleriniz Akçalar içerisinde istediğiniz saatte teslim edilmektedir.Sağ tarafta bulunan kategorilerden size uygun olan çiçekleri seçerek akçalar ve çevresine gönderebilirsiniz. Çiçeklerimiz taze ve kalitelidir.İşimiz mutluluğunuza mutluluk katmak :)

Bursa Çiçek Galerisi olarak akçalar ve diğer ilçelerimizde bayilerimiz ile aynı gün içerisinde çiçek siparişlerinizi teslim ediyoruz.Akçalar'a vereceğiniz çiçek siparişleriniz istediğiniz saatte yerine teslim edilir. Sitemiz üzerinden kredi kartı veya havale seçenekleri ile kolayca çiçek siparişi verebilirsiniz.
Anneler günü,babalar günü,sevgililer günü gibi özel günler için çiçekten farklı bir hediye ister iseniz sitemiz üzerinden kişiye özel ürünleri seçerek sipariş verebilirsiniz.göndereceğiniz resimleri ve yazıları sihirli kupa, kalp yastık,puzzle,tişört gibi ürünlere baskı yaparak gönderiyoruz.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Haftanın her günü sizlere hizmet ediyoruz.