Siparişinizin nerede ve hangi aşamada olduğunu öğrenmek için istenilen bilgileri aşağıdaki alana eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.

Nilüferde Çiçekçi

Bursa Çiçek Galerisi Nilüfer ve Bursa genelinde bayileri ile en sağlıklı hizmeti sunmaktadır.Çiçek siparişleriniz Nilüfer içerisinde istediğiniz saatte teslim edilmektedir.sitemizin sol kısmında çiçek kategorileri yer almaktadır.Dilediğinizi seçebilirsiniz. Çiçeklerimiz taze ve kalitelidir.İlçelere çiçek siparişi verebilirsiniz.Siparişlerinizi kredi kartı ile kolayca yapabilirsiniz. İşimiz mutluluğunuza mutluluk katmak :)

Nilüfer ilçemize çiçek siparişleriniz aynı günde teslim edilir.Bursa Çiçek Galerisi olarak her ilçemizde bayilerimiz ile aynı günde en taze çiçekleri sevdiklerinize teslim ediyoruz.
Üye olarak çiçek siparişlerinizde indirimler kazanabilirsiniz : Üye Ol
Çiçek seçimi yapmak bazen zor olabiliyor.Cinsiyete ve kime alınacağına göre çiçek seçimi yapmak önemlidir.Sevgiliye alınacak çiçek ile bir arkadaşa iş tebriği için alınacak çiçek elbette aynı değildir. Bu seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken şey çiçeklerin ve renklerinin anlamıdır.Bu bilgiler ile ilgili sitemizde şu sayfaları inceleyebilirsiniz : Çiçek Anlamları ve Çiçeklerin Sayı Anlamları