Siparişinizin nerede ve hangi aşamada olduğunu öğrenmek için istenilen bilgileri aşağıdaki alana eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.

Orhangazi Çiçekçi

Orhangaziye çiçek siparişlerinizi kredi kartı veya havale ile verebilirsiniz.Telefonlarımızdan ulaşarakta sipariş verme imkanına sahipsiniz.Tüm Bursa'da hizmet veriyoruz.Taze ve kaliteli çiçek hizmetini en hızlı şekilde sunmak için çalışıyoruz.Sizleri mutlu görmek en büyük mutluluğumuzdur.İyi alışverişler dileriz :)

Bursa Çiçek Galerisi uzun yıllar Bursa ve ilçelerinde çiçekçilik hizmeti vermiş ve halen bayi sayısını artırarak hizmete devam etmektedir.Sitemiz ekibimiz tarafından sürekli güncellenmekte gelen siparişler sistem tarafından bize bildirilmektedir. Verdiğiniz siparişler bu sayede sıfır gecikme ile yerine teslim edilmektedir.Orhangazi ilçemize vereceğiniz siparişleri en taze çiçeklerden özenle hazırlayan ekibimiz servis araçlarımız ile hızlıca teslim etmektedir.Sitemizde farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.Dilerseniz telefonlarımızdan da çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçekçi,Orhangazide çiçekçiler.Orhangazide çiçekçi.Orhangaziye çiçek gönder.

Çiçekçilik,Türkiyede çok eskilere dayanmayan bir sektördür.Kesme çiçek alanında sürekli yeni gelişmeler olmakta ve bizler bu değişikliklere öncülük etme çabasındayız.Çiçek siparişlerinin önemli bir bölümü internet üzerinden veriliyor.Biz de web sitemizi geliştirerek ve sürekli olarak güncelleyerek hizmetimizi bir adım öne taşımak için çabalıyoruz.Sizlere internet üzerinden sitemiz ile verdiğimiz hizmeti yakında mobil ortama da taşıyarak daha sağlıklı hizmetin temellerini atıyoruz.